Dikey Tül Perde

DİKEY TÜL PERDE

_

Tercihiniz modern bir dekorasyon ise çok sevilen şık görünümlü ürünlerin başında gelen Dikey Tül Perde sizin de favoriniz olabilecektir. Harika tasarımlarıyla evinizi, yatak odanızı, mutfaklarınız, salonlarınızı şenlendirecek perdeler dikey tül perdelerdir. 

Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle ve özel tasarımlarıyla gözünüzü alamayacağınız modeller sizleri bekliyor. Keyfinize, ihtiyacınıza göre ister klasik ister spor tarzında dekorasyon ile işyerleri ofisler ve özel alanlarda dahi zevkle kullanabileceksiniz. Ütü istemeyen, yıkanabilir dikey tül perdeler çok geniş renk seçenekleriyle sizi mutlu edecektir.

Gece perdesi ve fon perdesi olarak iki türlü de kullanılabilir ve mekanizması bu tercihinize göre ayarlanabilir. Perdeler kapalıyken içeriyi göstermez bu şekilde ek fon perdelere eğer kendiniz istemezseniz ihtiyaç duymazsınız. Bu da maliyet konusunda size ek bir avantaj sağlamaktadır.

En İyi Perde Yerinde Seçilendir! Arayın, Perde Kartelalarımız ile Adresinize Gelip Size Dikey Tül Perde Modellerini Sunalım.

Siz Durun Perdeci Size Gelsin

Dikey Tül Perde Kartelalarımızla Size Geliyoruz.