Düz Zebra Perde

DÜZ ZEBRA PERDE

_

İşte size hem normal tülü hem de güneşliği bir arada kullanabilme imkanı sağlayan kullanışlı ve estetik bir model; düz zebra perde. Alçak tavanlı evleri daha geniş ve yüksek gösteren tarzıyla düze zebra perde neme dayanıklı polyester malzemeden üretilen, temizliği kolay bir perdedir.

Gündüz gün ışığını içeri almanızı sağlarken, bir yandan da dışarıdan görünmenizi engelleyen düz zebra perde evinize yepyeni bir hava katar ve evin atmosferini bir anda değiştirir. 

Tavan, korniş ve duvara monte edilebilme özelliğiyle kullanım alanı konusunda büyük kolaylık sağlar. Bu modeli size kolay tavan ve korniş montaj parçaları ile birlikte tedarik edebiliyoruz. Aynı zamanda çocuk kilidi aparatını da sunuyoruz.

Düz zebra perdeyi yıkamaktan ve kurutma makinasında kurutmaktan kaçınmak gerekir. Koku ve leke tutmayan ve güneşe dayanıklı olan kumaşını nemli bir bezle kolayca silebilir ve perdenizi temizleyebilirsiniz. 

En İyi Perde Yerinde Seçilendir! Arayın, Perde Kartelalarımız ile Adresinize Gelip Size Düz Zebra Perde Modellerini Sunalım.

Siz Durun Perdeci Size Gelsin

Düz Zebra Perde Kartelalarımızla Size Geliyoruz.