Hakkımızda

Perde Tasarımı ve Üretiminde Yılların Tecrübesi

1994 yılından bu yana sektörde büyük bir özenle hizmet veren Perde Tasarımı, mutlu müşterilerinden oluşan kocaman bir aileyi büyütmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 24 yıl önce Fatih semtinde küçük bir atölye ile başlayan perde tasarımı hizmetimiz, bugün hala aynı özveri ile çalışan 5 kişilik bir kadroya ulaşmış durumda ve yüzlerce müşterimizin mekanlarına zarafet katmaya devam ediyor.

24 yılı bulan tecrübesi ve profesyonelliği ile artık müşterilerinin neyi istediğini çok iyi bilen firmamız sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza en yüksek çıtadan cevap vermektedir. Deneyimli ve donanımlı ekiplerden kurulu kadromuz ile İstanbul’un her köşesine aynı kalite standartlarında hizmeti büyük bir memnuniyetle ulaştırıyoruz. 

 

En Renkli ve En Zengin Perde Tasarımı Seçenekleri

Üretimde kalite, tasarımda zengin çeşitlilik ile hizmet sunan firmamızda her tür modern ve şık seçenekleri bulabilirsiniz. Stor Perdeler, Jaluzi Perdeler, Tül Perdeler, Baskılı Perdeler, Zebra Perdeler ve Fon Perdeler en yüksek malzeme ve üretim kalitesi, birbirinden güzel desenler ve zengin renk kartelası ile sizlere ulaşır.

Farklı iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak mesajınızı bırakmanız yeterlidir. İster web sitemizdeki iletişim formunu doldurun, isterseniz müşteri destek hattımızdan bize bir telefonla ulaşın; profesyonel ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacak ve keşif için mekanınızı ziyaret edecektir.

Gerekli ölçümler ve tasarım tercihlerinin yapılmasından sonra hızla üretiminiz başlayacak ve yine en kısa sürede hazırlanan perdeleriniz montajı yapılmak üzere size ulaşacaktır.

 

Gelin Sizin de Mekanlarınıza Şıklık Katalım

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Perde Tasarımı zamanında teslim konusunda gösterdiği hassasiyet ile müşterilerinin beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Öyle ki müşterilerimiz sadece bizim geniş ailemizin sadık birer üyesi olmakla kalmayıp, yakın çevrelerine de bizi tavsiye ederek ailemizin daha da büyümesine katkı sağlamaktadırlar.

 

Siz de Perde Tasarımı kalitesini deneyimlemek isterseniz hemen bize ulaşın. En güzel perde modelleri ile renkli dünyamızın, kaliteli ve hızlı hizmetimizin tadını çıkarın.

_

Perde Tasarımı Tercih Etmeniz için 8 Neden

_
  • Geniş Ürün Yelpazesi
  • Zamanında Teslim
  • Ödeme Kolaylığı
  • Uzman Ekip
  • Tecrübe
  • Kaliteli Ürünler
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek